Najnovšie názory
Žiadne názory
Vyhľadávanie v blogu

Recenzia Skinners 2.0

Autor1 rok pred od autora
Obľúbené0

Recenzia Skinners 2.0

Skinners poznám dlhšiu dobu, avšak nikdy by mi nenapadlo si ich objednať. Neveril som im. Neveril som, že nejaká pogumovaná ponožka môže byť vhodná na chodenie vonku v prírode. Nakoniec si ich kúpil môj kamarát a po jeho slovách chvály som sa rozhodol Skinners vyskúšať. 

Skinnersky prišli zabalené v krásnej krabičke spolu s prenosným vrecúškom. Po rozbalení a následnom preskúmaní materiálov z ktorých sú vyrobené som mal dobrý pocit. Materiál je elastický, celkom pevný, nie až tak tenký ako som si pôvodne myslel. Podrážka je z gumového materiálu, je drsná, pripomínajúca rozdrvený tartan. Vo vnútri Skinnersiek je tenká dierkovaná vyberateľná vložka.


Skinners balenie

Po prvom obutí a prejdený som bol veľmi milo prekvapený. Skinners sú neuveriteľne pohodlné, vôbec som nemal taký ten “ponožkový” pocit. Áno, cítite kamienky, povrch terénu, avšak vôbec to nie je nepríjemné. Skinners som vyskúšal azda na každom povrchu a zvládnu najrozmanitejší terén, samozrejme s určitými nevýhodami:

  1. Treba sa dobre pozerať kam stúpaš, ostrejšie kamene a drievka, vedia zabolieť,
  2. Na suchom lístí, prachu a strmých svahoch sa šmýkajú,
  3. Nie sú príliš vhodné do mokrého terénu.

Treba si však uvedomiť, že Skinners nie sú náhradou za turistickú obuv. Skinners vnímam ako obuv pre tých, ktorý chcú chodiť zdravšie a ktorý chcú byť viac spätý s prírodou v tom zmysle, že chcú zažiť pocit voľnosti nôh. Skinners ťa naučia dávať si pozor kam stúpaš, naučia ťa lepšie využívať svaly na chodidlách a lýtkach a lepšie držať rovnováhu, zároveň slúžia aj ako prevencia proti plochým nohám. Evolučne nie sú chodidlá vyvinuté na chodenie v topánkach, takže po nazutí Skinners je chôdza prirodzenejšia, volnejšia, zábavnejšia a samozrejme bez odtlakov. Taktiež super poslúžia ako obuv na cvičenie a cestovanie. 

Skinners rozhodne odporúčam vyskúšať!

Výhody Skinner 2.0:

  • Pohodlné
  • Podporujúce zdravé chodenie
  • Ľahké a skladné
  • Dajú sa prať v práčke
  • Podrážka je až neuveriteľne odolná

Nevýhody Skinners 2.0:

  • Na lístí a strmších svahoh šmýkajú
  • Treba si dávať pozor na ostré kamene

Recenzia Skinners 2.0

Podobné produkty
Podobné články

O projekte ForClimb

Autor: Simona 1 rok pred
Obľúbené
Zanechajte nám Váš názor
Zanechajte odpoveď
Ak chcete napísať komentár, musíte sa prihlásiť.

Navigácia

QR kód

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa